Dla specjalistów

Biomag Lumina Premium

Przedstawiamy Państwu jedno z najnowszych urządzeń firmy Biomag – aparat do magnetoterapii z opracowaną i opatentowaną technologią pulsacyjnego pola magnetycznego 3D.

Wysoka wydajność, czytelny system programów terapeutycznych oraz prostota w obsłudze – te wszystkie cechy powstały z myślą o Państwa potrzebach.
Girl_1

Zaprojektowany dla Twojej wygody

Priorytetowym celem przy projektowaniu Biomag Lumina Clinic była łatwość obsługi. Wygodny kształt, lekki a przy tym wysoka intuicyjność obsługi sprawiają, że urządzenie zostało pozytywnie przyjęte w gronie lekarzy, fizjoterapeutów i pielęgniarek.

Gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność w działaniu

Aparaty i aplikatory firmy Biomag imponują wysoką skutecznością programów leczniczych. Zadzwoń do naszego przedstawiciela lub wypełnij formularz i wypożycz urządzenie Biomag Lumina Clinic. Jego wysoka jakość pozwoli Ci na długie użytkowanie produktu.

Dodatkowe aplikatory

Szeroki wybór aplikatorów i innych praktycznych akcesoriów sprawiają, że Twoje indywidualne potrzeby zostaną w pełni zaspokojone. Magnetoterapia dostosowana do Twoich oczekiwań – dzięki urządzeniu Biomag Lumina Clinic możesz mieć ją na wyciągnięcie ręki

Ruchome łóżko z aplikatorem SL 70

Przekonaj się sam jak działa nasz stół do terapii pulsacyjnym polem magnetycznym 3D. Podczas magnetoterapii będziesz leżeć odprężony na łóżku, a aplikator solenoid SL70 zostanie umieszczony w okolicy leczonej części Twojego ciała.

Firma Biomag wyznaczyła nowe standardy zadowolenia klienta, proponując aparat do niezwykle komfortowej magnetoterapii.